Видалення зубів

Вартість видалення зубів

Методи видаленняЦіни
Анестезія включена у вартість усіх хірургічних маніпуляцій
Видалення зубувід 400 грн.
Видалення молочного зубу350 грн.
Видалення зубу складне, зубу мудростівід 800 грн.
Видалення ретенованого зубу/ з випілюванням кістної тканинивід 1300 грн./
від 3000 грн.
Видалення рухливого зубу, уламка зубу200 грн.
Видалення стінки зубувід 250 грн.
Резекція верхівки коренявід 2500 грн.
Гемисекціявід 800 грн.
Розтин абсцесувід 300 грн.
Висічення капюшонувід 500 грн.
Розріз по перехідній складцівід 300 грн.
Висічення вуздечки язика чи вуздечки верхньої губы лазеромвід 1200 грн.

Видалення зубів у Харкові

ЦЕ НЕ БОЛЯЧЕ!!! Ось так нестандартно хотілось би почати розповідь про те, як видалити зуб у Харкові в  Європейскій Стоматології. Розвінчати міф про те, ця процедура дуже страшна, дуже болеісна та  взагалі жах жахливий, – ось що для нас дуже важливо!

Сучасні методи видалення зубів

Нові технології

Усі ми з вами сучасні люди, насправді? У наше життя вже давно та міцно увійшли різні гаджети (які, зверніть увагу, регулярно обновляються, зявляються нові моделі і функції), нам тепер зовсім не в дивину бачити свого співрозмовника, який знаходиться на іншому кінці земної кулі, і всякого роду чудо-роботи нікого зараз не здивуєш… Так чьому ж багато хто вважає, що в стоматології час завмер і до сих пір, по-старому, використовуються інструменти і методи, які були в арсеналі лікарів років так 30 назад?!

Насправді, в стоматології, як і в усьому цивілізованому світі, постійно впроваджуються новійші технології, вдосконалюються методи лікування… Все це робиться для максимального комфорту пацієнта: щоб йому не було боляче, а перебування в кабінеті стоматолога було максимально ефективним і, за можливістю, недовгим (ми цінуємо Ваш час!).

Коли потрібно видаляти зуб?
видаляти зуб чи ні

Коли потрібно видаляти зуб?

Звісно, голона задача естетичної стоматології – це красива усмішка пацієнта. А красива усмішка – це усі зуби цілі, здорові та білі. Однак нерідко трапляється такий парадокс, коли для того, щоб усмішка стала бездоганною, потріно… видалити зуб! Так, так! Саме видалити зуб! По-перше, якщо не зайнятися зіпсованим зубом, є великий шанс, що зіпсуються і інші (для інших, поки що  здорових зубів, є небезпечним не сам кариієс вже гниючього зуба, а каріозна порожнина між ураженим елементом та цілим (там накопичуються залишки їди, і, відповідно, і мікроби)). По-друге, видаливши гнилой зуб (для красивої усмішки він точно не підходить), на його місце стоматолог зможе Вам встановити імплант, естетично нічим не поступаючий Вашему рідному (здоровому!) зубу.

Причини видалення зубів

Причини видалення зубів

Звісно, перш ніж зважитися  на крайні міри, стоматолог обовязково впевнеться, що збереження та лікування цього зуба неможливе. Що до причин таких нерадісних рішень, то частіше за все це серйозні запальні процеси у дорослих та необхідність звільнити місце для нових зубів у дітей.

Отжн, причиною видалення одного і більше зубів може бути:

 • захворювання та загострення захворювань зубів та ясен– флегмони, абсцеси, синусіти верхньощелепових пазух, а також, коли кістну тканину охоплюють развиваючі гнійні гострі запалення(періостит, остеомієліт);
 • пухлин, перелом щелепи (видаленню підлягають усі зуби, які знаходяться поблизу дялянки лікування);
 • кіста;
 • механічне ураження зуба (перелом корня);
 • развиваючий пародонтіт (коли рухливість зубівсягає III – IV ступеню);
 • непрохідність зубних каналів з хронічним періодонтитом, кістами, (особливо за ускладнень гайморитом та невралгії);
 • коли зуб неможливо відтворити чи протезувати;
 • якщо зуб перешкоджає встановленню коронки чи іншому виду протезування;
 • неправильне розташування зуба мудрості (чи інших зубів), внаслідок якого виникають  проблеми з  функціями жувально-мовного апарату (дряпається внутрішня поверхня щік чи пошкоджується розташовані поруч зуби);
 • деформація усього зубного ряду із-за одного чи декількох зубів (найчастіше це буває при неправильному прикусі);
 • ретинований зуб (повністю чи частково закритий тканиною  яснів чи кістью і тому не имаючий можливості прорізатися);
 • гипердонтія – надкомплектні зуби (так називаємі «зайві», тобто ті, які виростають  понад норму – більше 32), наслідком яких може стати  розвиток патологічних процесів.
Способи видалення зубів

Способи видалення зубів

просте видалення зуба

Перед тим, як підійти до видалення зубів, спеціаліст зясовує, чи не має у пацієнта алергічних реакцій на які-небудь види знеболюючих, і в залежності від медичних показань обирає потрібний вид анестезії. Це дозволяє попередити можливі ускладнення та побічні ефекти.

В  Європейскій Стоматології проводяться усі види хірургічних операцій з видалення зубів – від простих до найскладніших. Так що, тепер Ви у курсі, де є можливість видалити зуб у Харкові.

Простий

Звичайне видалення можливо зробити за наявності коронки зуба з чітко виразними коренями та коронками. Це необхідно для того,щоб його можно було легко зафіксувати щіпцями.

Складний (хірургічний)

Для складного (хірургічноого) видалення зуба існують певні клінічні показники:

видалення зуба методом гемісекції
 • викривлені та тонкі корені (в цьому випадку верхівка при розхитуванні може зламатися);
 • хрихкі зубні тканини (через них сегмент під час видалення кришиться на дрібні шматки);
 • руйнування корня нижче рівня ясен (щіпцам просто немає за що вхопитися);
 • якщо прорізання зуба произошло не полностью или же сегмент расположен горизонтально (чаще всего подобное наблюдается у зубов мудрости).

Хирургические удаления зубов проводят с использованием анестезии. Сначала десну разрезают и отделяют от кости, потом бормашиной высверливают определённую часть костной ткани (для получения доступа к порченой верхушке корня) или же, в отдельных случаях, распиливают межкорневую перегородку и удаляют корни по одному. Также зачастую сегмент разрезают на несколько частей и такой процесс его извлечения намного сложнее.

Гемисекция

видалення зуба методом п'єзохірургії

В  Європейській Стоматологіі Харків также проводят гемисекцию зуба: удаляют повреждённый инфекцией корень и прилегающую к нему часть зуба. Благодаря такой операции сохраняется функциональность зуба, возможно его использование в качестве опоры для установления протеза. В результате гемисекции удаляется очаг инфекции вместе с поражённым корнем, а здоровая часть коронки остаётся целой и невредимой.

Пьезохирургия

Это один из самых инновационных методов современной стоматологии! Проще говоря, пьезохирургия – это удаление зуба ультразвуком. Такую операцию характеризует отсутствие боли и крови, высокая точность, безопасность и аккуратность. Кстати, без лишней скромности заметим, что наши специалисты пьезохирургию выполняют на высшем уровне! Так что на удаление зуба ультразвуком в Харькове добро пожаловать в  Европейскую Стоматологию, то есть к нам!

Противопоказания к удалению зуба

Противопоказания к удалению зуба

В некоторых случаях удаление зубов не осуществляется. На приёме стоматолог в обязательном порядке выясняет состояние здоровья пациента и только после этого решает, будет ли удаляться зуб. Если предпосылки к противопоказанию всё же есть, но при этом они не носят хронический характер, то операция по удалению сегмента возможна будет после их устранения. Противопоказания к удалению зубов бывают при:

 • пародонтите и гингивите;
 • острой форме стоматита;
 • ОРВИ, ОРЗ;
 • злокачественных новообразованиях в полости рта;
 • патологиях сердечно-сосудистой системы (инсультах, инфарктах миокарда, гипертонических кризах);
 • плохой свёртываемости крови;
 • психических расстройствах;
 • первом и последнем триместре беременности.

В заключении ещё раз хочется обратить Ваше внимание на то, что бояться удалять зубы не нужно! Во-первых, их удалением наши стоматологи займутся только в том случае, если шансов на лечение будет ноль. Во-вторых, пока Вам жалко лишиться одного-единственного порченого зуба, из-за него можете остаться и без других, да к тому же ещё и с серьёзно пошатнувшимся здоровьем. И, наконец, в-третьих: Ну не больно это совсем – зубы удалять в 21 веке!!!


Методи хірургічної стоматології

Наши лікарі – хірурги