Європейська стоматологія у Харкові за українськими цінами

Cтоматологія європейського рівня

Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як в кращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать всі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини.

Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлово поле, Центр, Олексіївка. Ми знаходимося на проспекті Науки, зовсім поруч зі станцією метро “ 23 Серпня”.

Послуги стоматології та ціни:

лечение кариеса зубов

Лікування карієсу

від 600 грн.

Лікування карєсу зубів в Європейській Стоматології безболісно та комфортно. Сучасні фотополімерні матеріали для пломб у поєднанні з професіоналізмом наших стоматолоіов-терапевтів гарантує здоровя та красоту вашої усмішки.

имплантация зубов

Імплантація зубів

від 5 400 грн.

Імплантація в Європейскій Стоматології це стабільна основа для заміни зубів,яка забеспечує абсолютню естетику. Якщо Ви втратили зуби та відчули необхідність приховувати свою усмішку, ми допоможемо Вам її відтворити.

установка брекетов

Брекети та капи

від 14 000 грн.

Рівний зубний ряд необхідний не тільки для красивої усмішки, але й для загального здоровя організму. Європейська Стоматологія пропонує багато сучасних ортодонтичних методів вирівнювання зубів. Найбйльш эффективним є лікування брекетами.

отбеливание зубов Харьков

Чистка, відбілювання

видалення нальоту 25 грн./зуб

Відбілювання та професійна чистка зубів – это важлива процедура в естетичній стоматології. Ми повертаємо вам природню свіжість та білизну усмішки. Дія на зуби при цьому мінімальна, а результат просто чарівний

лечение каналов - европейская стоматология харьков

Лікування каналів

ціна від складності

Лікування корневих каналів в Європейскій Стоматології дозволяє врятувати помираючий зуб. У випадку успішного лікування зуба результат виявляється практично пожиттєвим. Це надовго зберігає для вас максимальну кількість природніх зубів

протезирование зубов - стоматология Харьков

Протезування

коронки від 3 000 грн.

Часткове або повне протезування призначається для заміни відсутніх зубів та тканей, які їх оточують. Європейска Стоматологія Харків розробляє зубні протези, які мають вид та функціонують як природні зуби

лечение десен - стоматология Харьков

Лікування ясен

від 2 200 грн.

Захворювання ясен це серйозна проблема, яка розповсюджена у Харкові. Удорослих пацієнтів захворювання ясен є частою причиною втрати зубів. Європейська Стоматологія забезпечує якусну діагностику та ефективне парадонтологічне лікування

удаление зубов - стоматология Харьков

Видалення зубів

від 500 грн.

Хиірургічне видалення зубів призначаеться, якщо відновлення хворого зуба неможливе. Видаленний зуб можна далі замінити на імплант чи зубний протез,що забезпечує вам як естетику, так і повне відновлення жувальної функції.

3д снимок зуба в Харькове

3D дослідження

від 250 грн.

3D дослідження це дуже ефективний метод діагностики зубів. Таким чином лікар стоматолог отримує детальну інформацію про приховані внутрішні процеси. Це цілком безпечно і дуже інформативно для подальшого лікуваня

У Європейській Стоматології працюють 13 лікарів-стоматологів


Ціни 2021 на основні види стоматологічних послуг*

Терапевтична стоматологія
Консультація, огляд пацшєнта0 грн.
Анестезія засобами Septodont, Ultracain200 грн.
Постійна пломба фотополімерна600-800 грн.
Реставрація зруйнованої коронки зуба фотополімерними матеріалами (Зруйновано більше 1/3)от 800 грн.
Депульпація, обробка і пломбування коренеиых каналів (механічним способом)400-1600 грн.
Депульпація, обробка і пломбування кореневих каналів (під мікроскопом)1400-7000 грн.
Армуровання зуба штіфтом500 грн.
Видалення нальоту, зняття наддісневих і піддесневих відкладень за допомогою ультразвукового апарату (в обл. одного зуба)25 грн.
Видалення нальоту, зняття наддісневих і піддесневих відкладень за допомогою ультразвукового апарату (молочні зуби)300 грн.
Ремінералізуюча терапія препаратом Fluor Protektor400 грн.
Глибоке фторування препаратами фтору за допомогою пластикових капп в кріслі300 грн.
Вектор, вектор підтримуючий (1 сеанс)2200 грн.
Рентген прицільний100 грн.
Прицільний знімок (візіограф) 150 грн.
Панорамний знімок250 грн.
Медогляд400 грн.

Ортопедична стоматологія
Металокерамічна коронка від 3000 грн.
Безметалова кераміка Е.мах (коронка, вінір)від 6500 грн.
Коронка з оксиду цирконіювід 4000 грн.
Знімни протези від 3500 грн.

Ортодонтична стоматологія
Брекети 14 000 – 25 000 грн.
Ретейнер 1500 грн.

Хірургічна стоматолологія
Анестезія200 грн.
Видалення зуба500-3500 грн.
Видалення молочного зуба350 грн.
Висічення вуздечки язика чи вуздечки верхньої губи лазером 1200 грн.
Встановлення внутрішньокістного імпланту: Bauer’s Implants, MegaGen (Південна Корея), Straumann (Швейцарія)5400 – 18000 грн.
Сінус-ліфтінг відкритийвід 19000 грн.
Сінус-ліфтінг закритийвід 10000 грн.

* Ціни на послуги вказані орієнтовні. Кінцеву вартість лікування можна дізнатись на консультації.

Шановні пацієнти! Важлива інформація!!

На період епідеміологічної загрози в нашій стоматології діють підвищені заходи безпеки для збереження Вашого здоров’я
  • Перед відвідуванням стоматології поміряйте вдома температуру, щоб передати цю інформацію адміністратору перед прийомом
  • Приходьте на прийом не раніше, ніж за 5 хв. до призначеного часу. Якщо ви приїхали раніше – краще погуляти на вулиці.
  • Заходячи в приміщення стоматології необхіднонадіти бахіли, вимити руки, а також обробити їх антисептиком, встановленим на стійці адміністратора
  • Якщо у Вас є ознаки ГРВІ, повідомте про це адміністратора, і ми перенесемо Ваш прийом.
  • З ознаками ГРВІ приймаються пацієнти тільки з гострим болем!

Європейська Стоматологія – №1 у Харкові

Чому обирають Європейську Стоматологію:
Выбрать стоматологию в Харькове

Чому обирають Європейську Стоматологію:

Сучасна стоматологія безболісно і комфортно приведе ваші зуби у повний порядок. Многие лучшие стоматологические кабинеты в Украине давно уже обеспечивают европейское качество лечения. Европейская стоматология Харьков занимает среди них лидирующие позиции по уровню современного оборудования и одних из самых эффективных препаратов и материалов. Европейская Стоматология одна из лучших стоматологий в Харькове, которая может предоставить вам полный спектр стоматологических услуг. Высокий уровень сервиса, приятные цены, хорошие отзывы наших клиентов – это результат работы нашей команды профессионалов!

Лікування зубів будь якої складності
лікування зубів Харків Павлово поле

Лікування зубів будь якої складності

Якщо ви ще шукаєте стоматологію, здатну вирішити будь які проблеми – ми чекаємо на вас! Ось уже понад 20 років наша команда з 12 професіоналів усуває найскладніші захворювання порожнини рота. Головною перевагою вибору лікувати зуби в “Європейській Стоматології” є гарантована висока якість роботи висококласних лікарів-стоматологів.

Як призначається лікування зубів

Как назначается лечение зубов

Лечение зубов назначается после первичного осмотра доктором. Обязательно обратите внимание на то, чтобы проинформировать вашего лечащего стоматолога о состоянии своего здоровья, например, пациентам девушкам, планирующим беременность или уже в положении, необходимо уведомить врача об этом. Точно также необходимо поступить пациентам, которые имеют заболевание сахарным диабетом, заболевания сердца, печени, почек. Обладая полной информацией о вас, стоматолог сможет внести нужные корректировки в лечение. Для диагностики и стоматологического лечения применяется одни из современных методик и одно из самых новейших европейское оборудование для стоматологии

Як визначається вартість послуг стоматології

Как определяется стоимость услуг стоматологии

Стоимость работы и материалов определяется лечащим врачом по прейскуранту. Цены на каждый вид стоматологических услуг указаны на страницах нашего сайта для каждого возможного метода лечения. Окончательная сумма будет зависеть от объема работ по каждому конкретному заболеванию и варьируется в зависимости от применяемых лечебных средств. Вы можете быть уверены в том, что стоимость лечения будет разумной и оптимальной для Харькова.


Відгуки пацієнтів

Найшвидший і практично єдиний на даний момент більш менш обєктивний спосіб дізнатися яка краща стоматологія Харкова – це скористатися. Ось деякі з відгуків про лікування в Європейській Стоматології.