Як встановлюються імпланти
«… про те, як відбувається процес встановлення імплантів швейцарської компанії Straumann, яка є світовим лідером із виготовлення імплантів. На імпланти існує довічна гарантія від заводу-виробника...»
Європейська Стоматологія - офіційний партнер фірми Straumann у Харкові
Посмішка за один день
Інвестиції у власну посмішку - це завжди правильні інвестиції, тому що від її краси та чарівності безпосередньо залежать:
- - особисте життя;
- - кар'єра;
- - сприйняття Вас оточуючими;
- - впевненість в собі;
- - психологічний комфорт;
- - здоров'я!
А щоб Ваша усмішка була красивою, зрозуміло, перш за все, всі зуби повинні бути цілими і неушкодженими, радуючи оточуючих своєю білизною та бездоганною формою. Якщо ж у Вас відсутній один або більше зубів, то Вам допоможе імплантація - найбільш ефективний сучасний спосіб відновити втрачений сегмент за допомогою імпланту.
Види зубних імплантів
Гвинтовий: його вкручують усередину кістки. Відрізняється простотою установки та швидким приживанням.
Базальні: широколопатеві, поліровані імпланти. Для дуже поганих умов кістки.
Субперіостальний: його виготовляють для пацієнта індивідуально. Такий імплант підходить для найважчих випадків.
Що таке зубний імплант?
Імплант зуба - це штучний зубний корінь, який виконаний з металевого сплаву - міцного та біосумісного (з титану, кераміки або діоксиду цирконію). Він вживляється в щелепну кісткову тканину для незнімного протезування. Потім імплант встановлюють коронку або мостовидний протез.
До речі, між штучним зубом з використанням імпланту та природним Ви не знайдете жодних відмінностей! При цьому, після закінчення процедури, Вам гарантована не лише гарна посмішка, але й повне відновлення жувальної функції.
Безболісно
Імплантація – це безболісний спосіб повернення привабливої усмішки! І, як правило, всього за один день (залежить від кількості імплантів, що встановлюються)!
Які переваги у імплантації та імплантів
- При відновленні одного або декількох зубів після імплантації не потрібно відточувати сусідні зуби.
- За допомогою імплантів можна протезувати повністю щеплену щелепу, а також щелепу з деформованими яснами, на яких погано тримається знімні протези.
- Імпланти міцно зростаються з кісткою.
- Вони дуже міцні та зменшують навантаження на сусідні зуби.
- Є більш природні смакові відчуття при пережовуванні їжі.
- Імплант здатний замінити зуб повністю, включаючи його корінь.
- Імплантовані зуби не відрізняються від натуральних зубів.
- Імпланти виготовлені з титану - матеріалу біологічно сумісного тканинами організму.
- Має спеціальне покриття, завдяки якому вони швидко приживається, не викликає алергічних реакцій.
- Процедура імплантації є абсолютно безболісною, тому застосовується широкий спектр знеболювальних препаратів.
- Після приживлення імпланта на нього одягається коронка, що імітує природний зуб.
Недоліки імплантації
Переваги імплантів зубів з лишком покривають їхні недоліки. Вірніше один найважливіший недолік: щоб поставити імплант зуба ціна далеко не бюджетна! Особливо, якщо імплантації потребує не 1-2 зуби! І все ж плюси даної процедури настільки очевидні, що стоматологи рекомендують саме цей варіант протезування.
Скільки коштує імплантація зубів у Харкові?
Вартість імплантації зубів у Європейській Стоматології Харків розраховують індивідуально для кожного пацієнта. На ціну впливають: тип системи імплантів, що використовується (див. ціни на цій сторінці вище); спосіб імплантації; можливе проведення кісткової пластики; вартість знімних/незнімних зубних протезів (з діоксиду цирконію, металокераміки чи інших матеріалів); додаткові послуги, які можуть бути необхідними (наприклад, синус-ліфтинг).
У нас працюють одні з найкращих імпатологів у Харкові.
Ми гарантуємо Вам гарну усмішку та чудовий настрій!
Як вибрати імплант?
Імплант підбирається для кожного конкретного випадку індивідуально: все залежить від фінансових можливостей пацієнта (ціни на імпланти від різних виробників дуже відрізняються) та від його ситуації в роті. Причому поруч цілком можуть бути імпланти різних фірм.
Вибираючи імплант, необхідно врахувати:
- його естетичність;
- зносостійкість та довговічність;
- його розмір, довжину та діаметр відповідно до фізіологічних особливостей пацієнта;
- матеріал, з якого він виготовлений;
- його поверхня;
- тип конекції, форму та наявність різьблення;
- стан щелепної кісткової тканини;
- біосумісність з кістковою тканиною даного пацієнта (справа в тому, що до різних типів щільності та обсягу кісткової тканини щелепи можуть підійти різні імпланти);
- вартість.
Методи імплантації зубів
Внутрішньокістковий (ендоосальний)
Це один із найпопулярніших методів імплантації. З його назви вже зрозуміло, що штучне коріння впроваджують у кісткову тканину. Такий імплант має відмінну функціональність.
Базальний
Призначений для імплантації великої кількості зубів, що розташовані по сусідству один з одним. Особливо підходить для ситуації, коли наростити кісткову тканину неможливо (хоч повністю цю проблему вони не вирішують). Як правило, базальні імпланти ставлять як тимчасові. Вживлюють в глибокі шари кісткової тканини.
Крім того, існують одноетапна та двоетапна процедури встановлення імплантів. Одноетапна - це одночасна установка імпланту та протезування (але при цьому мости та коронки ставляться тимчасові і лише через кілька місяців їх замінюють на постійні). Що ж до двоетапної імплантації, то пов'язані з нею маніпуляції роблять із перервою кілька місяців.